Fotbalové výročí SK DOLNÍ CHVATLINY

Pouťové odpoledne 27. června využili fotbalisté SK Dolních Chvatliny k uspořádání oslav 70 let trvání fotbalu v obci.
A jak nejlépe oslavit fotbalové výročí, no přece fotbalem. A když soupeře, tak ne ledajakého. Výběr hráčů Dolních Chvatlin proto vyběhl na skvěle připravený pažit proti mužstvu, které sestavil a jako kapitán vedl známý zpěvák Standa Hložek.
V jeho řadách se kromě Standových synů představili fotbaloví internacionálové Karol Dobiáš a František Jakubec, herec Roman Skamene, moderátor Martin Hrdinka, žurnalista a hudebník Václav Vašák, známí podnikatelé Miloš Vobořil a Jiří Fořt, fotbalový rozhodčí Ladislav Kruliš. Do samotného zápasu zranění nepustilo oblíbeného zpěváka Martina Tankweye. Martin však nezůstal nijak pozadu a diváky pobavil svým hudebním vystoupením, kdy svým nezaměnitelným způsobem zazpíval několik známých písniček.
U mikrofonu se v roli komentátorů střídali Standa Hložek a Václav Vašák, kteří vtipnými glosami utkání uváděli a představili jednotlivé hráče hvězdného týmu. Také Standa během zápasu a hlavně po něm zazpíval písničky ze svého repertoáru. Jeho vystoupení se návštěvníkům velice líbilo a vyžádali si několikrát přídavek. Po zápase proběhla hlavně s Karolem Dobiášem a Františem Jakubcem diskuse nad stavem naší kopané.
Celé zdařilé odpoledne zakončil večerní pouťový parket, na kterém zahrála kapela DOMINO Miloše Hájka. Pořadatelé by touto cestou chtěli poděkovat všem, kteří se na uspořádání fotbalových oslav jakýmkoliv způsobem podíleli.

Milan Štika

Fotbalové výročí SK DOLNÍ CHVATLINY

Komentáře jsou zavřeny.